Bilgisaymaz® Online Oyunlar,Okul,Spor,Haberler
Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol
Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Alttaki "Beğen" tuşuna basarak Facebook sayfamızı beğenirseniz sevinirim.

Kuantum Düşünce Tekniği

3 posters
YazarMesaj
N4O1
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
N4O1

Kuantum Düşünce Tekniği Aost10
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 152
Rep Puanı Rep Puanı : 4
Nerden Nerden : Kocaeli
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : YOK
Yaş Yaş : 38
Kuantum Düşünce Tekniği Alt10

Kuantum Düşünce Tekniği Empty
MesajKonu: Kuantum Düşünce Tekniği   Kuantum Düşünce Tekniği EmptySalı Haz. 29, 2010 2:28 pm

Kuantum Düşünce Tekniği Nedir?

Kuantum Düşünce üst nitelikli bir düşünme biçimidir. Sıradan düşünce biçimleri kendisini tekrar eden, etkisiz ve sınırlı enerjilerdir. Değiştirme ve oluşturma güçleri yoktur. Daha çok vehim, kuruntu, başıboş hayaller biçiminde akar. Oysa Kuantum Düşünce derin düzeyde, atom altı alanda etkili olabilecek tarzda bir yaratıcı düşünme biçimidir.
Özel bir bilinç düzeyine girerek, özel olarak kurgulanmış sözel ve imgesel oluşumları içerir.
Bu düzeyde insan, kendi hayatının efendisi durumuna geçer.

Kuantum Düşünce daha da ilerisi ortak zeka alanında işlem yapar. Bütün evreni tekamül ettiren enerjiyle işbirliğine girildiğinde siz bir "kişi" olmanın sınırlı olanaklarını aşar, "bütün" ün gücüne ulaşırsınız.
O zaman da gücünüz tabii ki bütünün gücüne eşit olacaktır.

Bu Teknik Pratik Olarak Hayatımıza Ne Gibi Yararlar Sağlar?

Bizim gelişmemiz için gereken bütün araçlar: uygun iş, eş, yaşam alanı,ev, bedenimizin sağlığı bu yüksek frekanslı enerjiden nasibini alır.
Siz, sınırlayıcı, engelleyici düşünce kalıplarınızı fark edip bunların yerine güçlendirici inançlarınızı koyduğunuzda hayatınız bu yeni inançlarınız doğrultusunda değişmeye başlayacaktır. Sizin için en uygun kişi, en uygun imkan,en uygun zamanda karşınıza çıkacaktır. Yapmanız gereken şey uzanıp onu almaktır.
Doğuştan doğal olarak hakkınız olan mutluluğu, bereketi, bolluğu ve sevinci yaşamanıza imkan tanımış olursunuz.

Kuantum Düşünce, sağlıklı ve güçlü bir beden için de uygun bir zemin hazırlar. Bizim düşünce ve kabullenişlerimiz direkt olarak bedene etki yapar. Bedenimiz aslında bir enerji okyanusundan başka bir şey değildir. Korku,kaygı,öfke, suçluluk duyguları bütün hücrelerimizin beslendiği enerjide azalmalar yol açar.

Kuantum Düşünce Tekniği; kendimizi tanımaya, başkalarını anlamaya, evrensel sistemin işleyişini fark etmekten doğan bilgeliğe ulaştırarak beden enerjimizi de düzene sokar. Kişiler daha güçlü canlı ve güzel olurlar. Hayat misyonumuzu fark etmek ve ona adım adım ulaşmak yönündeki çabalarımızı destekler. Kendi içsel kodlamanızdaki yapmanız gereken işinizle ilgili ipuçlarını yakaladıkça adımlarınız hızlanır.

Kuantum Düşünce kişiler arası iletişimin enderin boyutunu sunar bize. Ortak İnsanlık alanında gerçekleşen bu iletişim, derin ve etkili bir uzlaşma sağlar. Beden dili ve sözel iletişimden daha da öte Kuantum sal İletişimle düşüncelerimizin direkt muhataba ulaştığı bir yöntem geliştiririz.

Kuantum Düşünce hayatımıza daha çok bolluk ve bereket çekmemizi de sağlar. Kendimizle ilgili derin içsel vizyonumuzu değiştirdikçe daha çok bolluk hayatımıza akmaya başlar. Genel anlamda zenginlik; sahip olduğumuz şeylerle ruhsal varlığımıza kattığımız değerler arasındaki dengeyi anlatır. Çok paraya sahip olmak tek başına zenginlik işareti olmayabilir. Önemli olan bu parayla ne yaptığınızdır. Daha çok kahkaha, daha çok dostluk, daha çok sevgi,
daha çok deneyim ve daha çok hayır üretebiliyorsanız o zaman zenginsiniz demektir.
Özetle Kuantum Düşünce Tekniği, yaşamın temel amacı olan sevinç duygusunu yüreğimizde hissetmemiz için bize imkanlar sunar.

Kuantum Fiziğiyle Bu Düşünme Tekniğinin Bağlantısı Nedir?

Kuantum fiziği, klasik anlamdaki fiziksel maddenin enerjiye dönüştüğü bir alana sokar bizi. O alanda artık atom altı parçacıklar, hızla hareket eden enerji parçacıklarından başka bir şey değildir.

Daha da ötesi bu parçacıklar insan düşüncesinin yaydığı enerjiye yanıt verirler. Bu alanı gözlemleyen kişi ile gözlemlediği parçanın birbirinden bağımsız, kopuk şeyler olmadığı çıkar meydana. Düşünceyle enerji, gözlemleyenle gözlenen, iç ile dış, burası ve ötesi arasındaki ayırımlar kalkar.

Heisenberg’ in belirsizlik alanı dediği bu alanı, gönderdiğimiz düşünce paketçikleri varlık katar. Belli hale getirir. Kuantum alanının bir noktasına yaptığımız etki bütünü etkiler aynı zamanda. Siz bir şey düşündüğünüzde bundan tüm alan etkilenir. Kuantum Fiziği, fizikle fizikötesinin birbirine karıştığı bir noktanın adıdır.

Bu Teknikten Yararlanarak Hayatlarında Değişiklikler Yaratan Kişilerden Örnekler Verebilir Misiniz?

Tabii ! Pek çok var. Çünkü kural hiç şaşmaz: Düşünceler hayatımızı oluşturur.

En yakın bir örnek bir mimar hanımla ilgili. İşinde hiç memnun olmadığını söylemişti. Ona nasıl bir işte çalışırsa mutlu olacağını sordum, anlatmaya başladı. Bunları bir bir yazdık. Ciddi bir firmanın araştırma ve geliştirme departmanında çalışmak istiyordu. İmgesel olarak bilinçaltına kodladık. Ertesi hafta telefonla müjdeyi verdi. Tam da istediği bölümde iyi bir şirkette hafta başında işe başlıyordu.

Buna benzer yüzlerce örnek var. Burada sorun sistemle ilgili değil. Kendilerine yüzde yüz yararlı olacak bu sistemi uygulamak için katılımcıları ikna etmekle ilgili. Belki de bu işe keyifli bir ikna çalışması diyebiliriz. Bir başka çarpıcı örnek de bir öğrenciyle ilgili. Üniversiteye hazırlık yapan bu gencin sınavla ilgili korku dolu düşünceleri vardı. Onunla bir çalışma yaptık. Binlerce kişi arasında o bir yıldız gibi parlıyordu. O kalabalık arasında fark edilmemesi mümkün değildi. Hayalinde sınavı kazanmış hatta üniversite diplomasını alıyor görmesini sağladık. Bu sınavın hayatının bir çok önemli günlerinden sadece biri olduğunu ama tek belirleyici olay olmadığını tespit ettik. Bütün bunlar zihin özel bir algılama düzeyindeyken gerçekleştirildi. Bu genç üçüncü kez sınava giriyordu ve artık dördüncü bir şansı yok gibi gözüküyordu. Tabii ki daha sonra onun sınavı kazandığına dair telefon aldım.

Yine başka ilginç örnek tıp fakültesinde okuyan bir öğrenciyle ilgili. Arkadaşlarının ve rektörünün okulda yaptığı klüp çalışmalarını yeteri kadar desteklemediğinden şikayet etmişti yana yakıla. Ona göre okul rektörü tuhaf biriydi. Bir konuda görüş almak için odasına girdiğinde onun hiç yüzüne bakmıyor, tersliyor ve isteklerini görmezden geliyordu. Sonra bu gençle bir seminer programında özel bir çalışma yaptık. Bir hafta geçmeden yüzünde güller açarak beni ziyarete geldi. Kız arkadaşıyla sinemaya gitmişlerdi oradan geliyorlardı. Tuhaf şeyler olmuştu doğrusu. Rektör birden huy değiştirmişti. Karşılıklı oturup konuşmuşlar ve çok sıcak bir iletişim kurmuşlardı. Daha önce bir türlü yerine getirilmeyen okulun bilgisayar kulübüyle ilgili bir isteği daha o söylemeden rektör tarafından karşılanmıştı.

Bu süreç nasıl işliyor? Yani nasıl oluyor da sizin yaptığınız bu çalışmadan Rektörün ve kız arkadaşın haberi oluyor?

Güzel bir soru. Bizim bilinçaltı düzeyde oluşturduğumuz yeni bir program Birleşik Alanında bir etki yapar. Bu düzeyde zaman ve mekan farklı bir biçimde işler. Bu alanda her şey Şimdi ve Burada durumunu yansıtır. O yüzden düşünceler mucizevi sonuçlar doğurur. Alan bir tür bilgi okyanusu gibidir. Okyanusun bir damlasındaki değişim diğer tüm damlaları uyarır.

Seminerler katılımcılarda kalıcı bir etki yaratıyor mu?

Bu biraz da kişilerin konuya verdikleri önemle ilgili bir şey. Ama alışkanlık haline gelmiş, içselleştirilmiş bir davranış tabii ki kalıcı oluyor. Kuantum düşünce öğrenmeden çok yapmaya, bilmeden de ileri olmaya yönelik bir çalışmadır. İçsel olarak yaratılmış değişimler kalıcı olacaktır kuşkusuz. Kişi düşünceleri ve seçimleri ile hayatı arasındaki ilişkiyi gördükçe farkındalığını artırır. Böylece bilerek yaşamaya başlar. Böylece kendi hayatının efendisi olur.
hunTR
Üye
Üye
hunTR

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 30
Rep Puanı Rep Puanı : 2
Nerden Nerden : Amsterdam/ Ist.
Yaş Yaş : 34

MesajKonu: Geri: Kuantum Düşünce Tekniği   Kuantum Düşünce Tekniği EmptyPerş. Tem. 08, 2010 11:51 am

paylasim icin sagolda bu sadece insanlarin uzerinden para kazanamak icin olusturulmus bir tuzak kuantum fizigini bide alet etmislerki bilimsel bir goruntu cizsin billgates in yanina gidip bana servetinin yarisini ver deyince verecekmi allah askina insnalar uzerinden para kazanmak icin milyon tane sey uyduruyorlar yok neymis hersey icimizde 500 dolar oda icinde hesabi cem yilmaz Very Happy
tuna
Administrator
Administrator
tuna

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1188
Rep Puanı Rep Puanı : 32
Nerden Nerden : NeReYe xD
Yaş Yaş : 29

MesajKonu: Geri: Kuantum Düşünce Tekniği   Kuantum Düşünce Tekniği EmptyPerş. Tem. 08, 2010 12:03 pm

hunTR demiş ki:
paylasim icin sagolda bu sadece insanlarin uzerinden para kazanamak icin olusturulmus bir tuzak kuantum fizigini bide alet etmislerki bilimsel bir goruntu cizsin billgates in yanina gidip bana servetinin yarisini ver deyince verecekmi allah askina insnalar uzerinden para kazanmak icin milyon tane sey uyduruyorlar yok neymis hersey icimizde 500 dolar oda icinde hesabi cem yilmaz Very Happy

bunlar işe yarasa da insanlar herşeyi kendileri lehine fırsatlaa dönüştürüyor.Bu da gerçeklerin yok olmasını doğuruyor...
http://bilgisaymaz.tr.cx
N4O1
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
N4O1

MesajKonu: Geri: Kuantum Düşünce Tekniği   Kuantum Düşünce Tekniği EmptyC.tesi Tem. 10, 2010 8:02 am

hunTR demiş ki:

Bu konu hakkında en ufak bir bilgin olmadığını yorumundan çok rahat bir biçimde anlayabiliyorum. Reiki ve Kuantum dokunuş kurslarına gittim seminerlere katıldım. İnternet üzerinden okuyup bilmediğin şeyler hakkında yorum yapma. Çok çocukça bir yorum olmuş.
hunTR
Üye
Üye
hunTR

MesajKonu: Geri: Kuantum Düşünce Tekniği   Kuantum Düşünce Tekniği EmptyPtsi Tem. 12, 2010 6:54 am

N4O1 demiş ki:
hunTR demiş ki:

Bu konu hakkında en ufak bir bilgin olmadığını yorumundan çok rahat bir biçimde anlayabiliyorum. Reiki ve Kuantum dokunuş kurslarına gittim seminerlere katıldım. İnternet üzerinden okuyup bilmediğin şeyler hakkında yorum yapma. Çok çocukça bir yorum olmuş.

tamam o zmn ise yaradigini dusunuyorsan kusura bakma evet cocukca
insanlarin beyin dalgalari var evet psisik guclerimiz var sen hic felsefe
veya kimya okudunmu allah askina ispatlanmis kanitini bana ver
ha ise yarayan bir tarafi sizin beyinlerinizi yikiyorlar ;)evet olumlu dusun olmlu ol inan bunu zaaten din kitaplarinda da yaziyorlar hahah ordan burdan bir seylere dayandirarak karma bir bilim olusturulmaya calisilmis hatta bir nevi din
yakinda din simgesini de kazanir ise yaradi de birseyler yaptim de
ha bana olumlu dusundum bazi seyler oldu deme gulerim ulan hayat bu tabi ole olcak bazi seyler olucak hahahah sen olmayanlardan haber ver ve emin ol bende bi ara ilgilenip bilgilendim ;) en buyuk sahtekeriniz de tvde sansal midir nedir evet simdi sizin kocanizla bir problemimiz yok tekrar edelim
ulan kadin sorun cikartmiyor kocasi cikartiyor kocasina soyletcen soyletceksen ahaah benm maalesef bu salagn kitabi var kuantum dusunce merak edip aldim sonra sahteker oldugu belli oldu tepkim sana degil arkadasim bu insanlarin uzernden para kazanan serefsizlere onlarin beynini yikayip
tuna
Administrator
Administrator
tuna

MesajKonu: Geri: Kuantum Düşünce Tekniği   Kuantum Düşünce Tekniği EmptyPtsi Tem. 12, 2010 8:08 am

hunTR demiş ki:
N4O1 demiş ki:
hunTR demiş ki:

tamam o zmn ise yaradigini dusunuyorsan kusura bakma evet cocukca
insanlarin beyin dalgalari var evet psisik guclerimiz var sen hic felsefe
veya kimya okudunmu allah askina ispatlanmis kanitini bana ver
ha ise yarayan bir tarafi sizin beyinlerinizi yikiyorlar ;)evet olumlu dusun olmlu ol inan bunu zaaten din kitaplarinda da yaziyorlar hahah ordan burdan bir seylere dayandirarak karma bir bilim olusturulmaya calisilmis hatta bir nevi din
yakinda din simgesini de kazanir ise yaradi de birseyler yaptim de
ha bana olumlu dusundum bazi seyler oldu deme gulerim ulan hayat bu tabi ole olcak bazi seyler olucak hahahah sen olmayanlardan haber ver ve emin ol bende bi ara ilgilenip bilgilendim ;) en buyuk sahtekeriniz de tvde sansal midir nedir evet simdi sizin kocanizla bir problemimiz yok tekrar edelim
ulan kadin sorun cikartmiyor kocasi cikartiyor kocasina soyletcen soyletceksen ahaah benm maalesef bu salagn kitabi var kuantum dusunce merak edip aldim sonra sahteker oldugu belli oldu tepkim sana degil arkadasim bu insanlarin uzernden para kazanan serefsizlere onlarin beynini yikayip

yazını biraz karışık oldugu için 2 defa okudum... Very Happy

haklı olabilrisin... benden +rep
N4O1
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
N4O1

MesajKonu: Geri: Kuantum Düşünce Tekniği   Kuantum Düşünce Tekniği EmptyPtsi Tem. 12, 2010 8:14 am

Ben televizyondaki para meraklılarından almadım o eğitimi.
İspatlanmış kanıt istiyorsan uzunca bir süre reiki kuantum dokunuş vs... eğitimini alırsan kendin de bazı şeyleri farkedebilirsin.Buradan haha diyip atıp tutmakla beyninizi yıkıyor demekle sadece kendi acizliğini gösterirsin. İnternetten bilgilenmekle olmuyor bunlar. Bütün gün internet başında bunun ne kadarını öğrenebilirsin?
tuna
Administrator
Administrator
tuna

MesajKonu: Geri: Kuantum Düşünce Tekniği   Kuantum Düşünce Tekniği EmptyPtsi Tem. 12, 2010 8:18 am

N4O1 demiş ki:
Ben televizyondaki para meraklılarından almadım o eğitimi.
İspatlanmış kanıt istiyorsan uzunca bir süre reiki kuantum dokunuş vs... eğitimini alırsan kendin de bazı şeyleri farkedebilirsin.Buradan haha diyip atıp tutmakla beyninizi yıkıyor demekle sadece kendi acizliğini gösterirsin. İnternetten bilgilenmekle olmuyor bunlar. Bütün gün internet başında bunun ne kadarını öğrenebilirsin?

ooo bu da güzel +rep Very Happy
hunTR
Üye
Üye
hunTR

MesajKonu: Geri: Kuantum Düşünce Tekniği   Kuantum Düşünce Tekniği EmptyPtsi Tem. 12, 2010 9:38 am

kitaplarini okudum ;) bende senin gibi merak saldim para vermeden once arastirma yaptim
sonuc olarak gidenlerde bu tur seyler soyluyor sadece beyin yikama ben okuduguma duyduguma gordugume isledigime inanirim okudugum sey bir zirva gidenlerden duydugum genellikle beyin yikama ve dolandiricilik ve gordugum bu konuda hic bir sey okadar arastirmama ragmen yani sonuc olarak isledigim seyse bunun koca bir zirva oldugu ve beyin yikama seansi oldugu ve bunlar akli basinda insanlar gidenler ve biraz olsun felsefe ve kimya ile ilgin olsaydi daha mantikli dusunebilir ve bunun dogrulugundan suphe ederdin heleki kuantum fizigini icine alet etmeleri beni iyice delirtiyor arkadasim oldu olacak izaafiyeti de alet etsinler birde einstein kurucusu bu dusuncenin desinler adamin kemikleri sizlasin allahim ya koskoca teorisini neye alet ettiler
N4O1
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
N4O1

MesajKonu: Geri: Kuantum Düşünce Tekniği   Kuantum Düşünce Tekniği EmptyPtsi Tem. 12, 2010 9:48 am

hunTR demiş ki:
kitaplarini okudum ;) bende senin gibi merak saldim para vermeden once arastirma yaptim
sonuc olarak gidenlerde bu tur seyler soyluyor sadece beyin yikama ben okuduguma duyduguma gordugume isledigime inanirim okudugum sey bir zirva gidenlerden duydugum genellikle beyin yikama ve dolandiricilik ve gordugum bu konuda hic bir sey okadar arastirmama ragmen yani sonuc olarak isledigim seyse bunun koca bir zirva oldugu ve beyin yikama seansi oldugu ve bunlar akli basinda insanlar gidenler ve biraz olsun felsefe ve kimya ile ilgin olsaydi daha mantikli dusunebilir ve bunun dogrulugundan suphe ederdin heleki kuantum fizigini icine alet etmeleri beni iyice delirtiyor arkadasim oldu olacak izaafiyeti de alet etsinler birde einstein kurucusu bu dusuncenin desinler adamin kemikleri sizlasin allahim ya adamin koskoca teorisini neye alet ettiler

Kulaktan dolma şeylerle öğrenilmez bu. Gidip araştırman öğrenmen gerekir. Tabi sen bunları öğreten kişilerin televizyondakiler olduğunu sanıyorsun oda ayrı bir mesele. Sen böyle sanmaya devam ettikçe zarar sadece kendine olacak. Daha fazla tartışmaya gerek yok zaten bir şeyler duyup körü körüne inanmışsın.
hunTR
Üye
Üye
hunTR

MesajKonu: Geri: Kuantum Düşünce Tekniği   Kuantum Düşünce Tekniği EmptyPtsi Tem. 12, 2010 10:06 am

N4O1 demiş ki:
hunTR demiş ki:
sonuc olarak gidenlerde bu tur seyler soyluyor sadece beyin yikama ben okuduguma duyduguma gordugume isledigime inanirim okudugum sey bir zirva gidenlerden duydugum genellikle beyin yikama ve dolandiricilik ve gordugum bu konuda hic bir sey okadar arastirmama ragmen yani sonuc olarak isledigim seyse bunun koca bir zirva oldugu ve beyin yikama seansi oldugu ve bunlar akli basinda insanlar gidenler ve biraz olsun felsefe ve kimya ile ilgin olsaydi daha mantikli dusunebilir ve bunun dogrulugundan suphe ederdin heleki kuantum fizigini icine alet etmeleri beni iyice delirtiyor arkadasim oldu olacak izaafiyeti de alet etsinler birde einstein kurucusu bu dusuncenin desinler adamin kemikleri sizlasin allahim ya adamin koskoca teorisini neye alet ettiler

Kulaktan dolma şeylerle öğrenilmez bu. Gidip araştırman öğrenmen gerekir. Tabi sen bunları öğreten kişilerin televizyondakiler olduğunu sanıyorsun oda ayrı bir mesele. Sen böyle sanmaya devam ettikçe zarar sadece kendine olacak. Daha fazla tartışmaya gerek yok zaten bir şeyler duyup körü körüne inanmışsın.

ohm yazimi bir tekrar oku derim ne kadar cok arastridigimi bilemezsin
kuantum fizigi bir olasiliktir sadece inan senden cok sey biliyorum sana bilmem ne ogrettiler bilmiyorum ama bana bilimsel yanini ogrettiler
kuantum izaafiyetle celismektedir izaafiyet kanitlanmis olduguna gore belirsizlik diye bir sey yoktur bu nedenler zaman mekan kavrami vardir
yani kuantum sadece bir teoriden ibarettir ama matematiksel olarak dogrulugu vardir ve matematik yani islemcilerde vs tarzi micro atom parcaciklarinda kullaniliyor fakat insan icin tamamen bir fiasko dur izaafiyet teorisi gecerlidir yasasin einstein
kuantumu aciklamak gerekirse :kose kapmacayı kor oynamaktır.
kuantum yeni moda sosyoloji ve elbette sosyal bilimlerin ilham aldigi kuramdir para tuzagidir isminden para kazaniliyor
kuantum baksana sanki 20 puan ondesin ismi pek bi havali Very Happy:D
insanin inanasi geliyor
yani inanmana sozum yok inan para senin kafa senin

duzenleme:Annem de senin gibi buna inaniyordu ve kitaplarini aldi bende okudum ayrica okan bayulgenin programindan biliyorum sansal sahtekerini
sonradan ogrendim bu sahteker yazmis o kitabi onun haricinde unlu bilimcilerin kuantum kitaplarini okudum yani benm bilgim ole kurs mursla olculemez
N4O1
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
N4O1

MesajKonu: Geri: Kuantum Düşünce Tekniği   Kuantum Düşünce Tekniği EmptyPtsi Tem. 12, 2010 10:30 am

Her şeyi bilimle kanıtlamaya çalışamazsın. Dininde bilimle kanıtlanabilir bir yanı yok. Her şeyi gidip yerinde öğrenmen gerekir bilgi sadece kitaplardan öğrenilmez.
Ayrıca para harcadığımı kim söyledi? ve inatla yine televizyondaki maymunlardan bahsediyorsun bunları o kişilerden öğrenmediğimi söyledim sana.
hunTR
Üye
Üye
hunTR

MesajKonu: Geri: Kuantum Düşünce Tekniği   Kuantum Düşünce Tekniği EmptyPtsi Tem. 12, 2010 3:23 pm

N4O1 demiş ki:
Her şeyi bilimle kanıtlamaya çalışamazsın. Dininde bilimle kanıtlanabilir bir yanı yok. Her şeyi gidip yerinde öğrenmen gerekir bilgi sadece kitaplardan öğrenilmez.
Ayrıca para harcadığımı kim söyledi? ve inatla yine televizyondaki maymunlardan bahsediyorsun bunları o kişilerden öğrenmediğimi söyledim sana.

yok sen benim onlardan ogrendigimi savundugun icin boyle aciklama yaptim ben senin tv deki maymunlardan ogrendigini soylemedim ve kurslara gittigini soyledin kursa para veririsin degil mi para vermeden gittiysen bilemem ve
ben bunun dersini gordum ayrica kuantumun varligina inan nasil Tanriya inanabilrki Kuantum Teorisine gore yaratici yoktur biz bir enerjiyiz sadece
olunce yer degistiriyoruz yani reenkarnasyon eger buna inaniyorsan bunun dini kitabi oldugunu sanmiyorum once senin konuyu bilmeni istiyorum sonra konusmani eger kuantuma inanip hemde bir din sahibi isen bu bir paradox tur
yada senin bilmedigini gosterir Darwinistler her zaman kuantum taraftari olmustur oysa Dinciler her zaman izaafiyete inanmislardir ki izaafiyet
kuran da bir nevi biraz bahsedilen bir teori ama bana sorarsan dini bir inanincim yok ama tanriya inaniyorum cunku dinin bir onemi yok sen dogruyu yanlisi bilen bir varliksin sana sezme guclerini anlama gucunu yanlisla dogruyu ayird etme gucunu vermisler eger bunlara sahip degilsen bu demektir ki zaaten delisin neyse sonuc olarak kuantuma inanip
dine de inaniyorsan konuya yabanci oldugun apacik ortada
yani yanlis biliyorsun yada ya yerse diyorsun ve yaziyorsun birde biraz alinganlik mi gordum ne Very Happy haaa birde kuantum tamamen bilimsel bir sey arkadasim kuantumun bilimsel yanini bilmeden nasil anliyorsun
yani kuantum bastan beri bilimsel bir teoridir kuantum icimizde butun atom parcaciklarini hissediyorum kontrol etmeye ogreniyor ve enerjimi insanlara yayip onlari etkiliyorum bazmisin sen enerji yayiyorsun sen cisimsin enerjin ise ruh ruh dagilamayacagina gore baska kimseyi etkileyemezsin sadece sozlerinle ve yaptigin seylerle degistirebilirsin yillar boyu boyleydi ve halen boyle
N4O1
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
N4O1

MesajKonu: Geri: Kuantum Düşünce Tekniği   Kuantum Düşünce Tekniği EmptySalı Tem. 13, 2010 4:40 pm

hunTR demiş ki:
N4O1 demiş ki:

yok sen benim onlardan ogrendigimi savundugun icin boyle aciklama yaptim ben senin tv deki maymunlardan ogrendigini soylemedim ve kurslara gittigini soyledin kursa para veririsin degil mi para vermeden gittiysen bilemem ve
ben bunun dersini gordum ayrica kuantumun varligina inan nasil Tanriya inanabilrki Kuantum Teorisine gore yaratici yoktur biz bir enerjiyiz sadece
olunce yer degistiriyoruz yani reenkarnasyon eger buna inaniyorsan bunun dini kitabi oldugunu sanmiyorum once senin konuyu bilmeni istiyorum sonra konusmani eger kuantuma inanip hemde bir din sahibi isen bu bir paradox tur
yada senin bilmedigini gosterir Darwinistler her zaman kuantum taraftari olmustur oysa Dinciler her zaman izaafiyete inanmislardir ki izaafiyet
kuran da bir nevi biraz bahsedilen bir teori ama bana sorarsan dini bir inanincim yok ama tanriya inaniyorum cunku dinin bir onemi yok sen dogruyu yanlisi bilen bir varliksin sana sezme guclerini anlama gucunu yanlisla dogruyu ayird etme gucunu vermisler eger bunlara sahip degilsen bu demektir ki zaaten delisin neyse sonuc olarak kuantuma inanip
yani yanlis biliyorsun yada ya yerse diyorsun ve yaziyorsun birde biraz alinganlik mi gordum ne Very Happy haaa birde kuantum tamamen bilimsel bir sey arkadasim kuantumun bilimsel yanini bilmeden nasil anliyorsun
yani kuantum bastan beri bilimsel bir teoridir kuantum icimizde butun atom parcaciklarini hissediyorum kontrol etmeye ogreniyor ve enerjimi insanlara yayip onlari etkiliyorum bazmisin sen enerji yayiyorsun sen cisimsin enerjin ise ruh ruh dagilamayacagina gore baska kimseyi etkileyemezsin sadece sozlerinle ve yaptigin seylerle degistirebilirsin yillar boyu boyleydi ve halen boyle

TV dekilerden öğrenmek istiyorsun anlamında söylemedim onu en çok duyulan bilinen tvdekiler ondalardan duymuşsundur diye söyledim. Ben en başından beri olumlu düşünceyi anlatmak istedim. Birde alınmadım burası bir forum tartışmak, konuşmak ve öğrenmek için var. Kuantum Düşünce Tekniği Icon_biggrin
hunTR
Üye
Üye
hunTR

MesajKonu: Geri: Kuantum Düşünce Tekniği   Kuantum Düşünce Tekniği EmptyÇarş. Tem. 14, 2010 8:55 am

N4O1 demiş ki:
hunTR demiş ki:
N4O1 demiş ki:

TV dekilerden öğrenmek istiyorsun anlamında söylemedim onu en çok duyulan bilinen tvdekiler ondalardan duymuşsundur diye söyledim. Ben en başından beri olumlu düşünceyi anlatmak istedim. Birde alınmadım burası bir forum tartışmak, konuşmak ve öğrenmek için var. Kuantum Düşünce Tekniği Icon_biggrin

o zaman sunun ismini biz olumlu dusunce koyalim Very Happy olumlu dusunceye bende inaniyorum Very Happy ama kuantum olamaz Very Happy

Kuantum Düşünce Tekniği
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-