Bilgisaymaz® Online Oyunlar,Okul,Spor,Haberler
Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol
Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Alttaki "Beğen" tuşuna basarak Facebook sayfamızı beğenirseniz sevinirim.

NBA Live 2007 Download indir (Full, Tek Link)

YazarMesaj
*PeSMisT*
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
*PeSMisT*

NBA Live 2007 Download indir (Full, Tek Link) Aost10
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 116
Rep Puanı Rep Puanı : 0
Nerden Nerden : Saqopa'nın MeKaNDaN :)
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : YOK
Yaş Yaş : 33
Meslek Meslek : ^HACKER^
NBA Live 2007 Download indir (Full, Tek Link) Alt10

NBA Live 2007 Download indir (Full, Tek Link) Empty
MesajKonu: NBA Live 2007 Download indir (Full, Tek Link)   NBA Live 2007 Download indir (Full, Tek Link) EmptyÇarş. Mart 17, 2010 5:34 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
NBA Live 2007 indir
NBA Live 2007 Electronik Arts'ın dünya basketboluna hitap eden ve ses getiren Amerika Birleşik devletlerindeki basketbolu bizlere oyun suretinde sunduğu ve 2006-2007 sezonunu kapsayan serisidir. 2 kişinin aynı anda basketbol tadını almasına olanak sunan NBA Live 2007 serisi 26 Eylül tarihinde "oyun indirmek" isteyenlerin huzuruna tanıtım sürümü ile çıkarılmıştır. Arkadaşlarınızla haberleşip aynı anda online olarak karşılıklı oynama firkiniz varsa size kötü haber verelim çünkü online desteği bulunmamaktadır. Oyunda görsellik ve basketbolun yeteneklerinin aşikar bir biçimde gösterilmesini isteyenler eminiz bu versiyondan memnun kalacaklardır. Hatta size aşağıda sunacağımız oyuncu görüntüleri gerçekleriyle yakınlığını gördüğünüzde sanırım bize hak verecek ve NBA Live 2007 oyunu indirdiğinize memnun olacaksıznız.[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Oyun ilk defa DVD şeklinde çıkması bizlerde acaba var mı bu oyunda farklı bir şeyler sorusunu aklımıza getirdi. Evet, yine tüm NBA severlerde alışkanlık olduğu üzere oyun çıktığı ilk anda aldık oyunu. (Özellikle T-Mac Fanları daha bir istekliydi oyunu alıp oynamaya) oyunu sorunsuz bir şekilde bilindiği üzere yükledik ve açtık oyunumuzu. Açılışta EA yine güzel bir video ile bizleri selamlıyor. Yine oyuna eklenen yeni özellikleri anlatıyor video bizlere. Video da bittikten sonra yine bildiğimiz üzere menüler karşımıza çıkıyor. Play Now, Game Modes, My NBA Live vs. vs. bu kısımlar aynı zaten farklılık yapılacak pek bir şey de yok ama gözümüze çarpan bana göre çok iyi bir yenilik var menülerde. O an gördüğümüz oyuncuya ait görüntüler var ekranın sağ üst köşesinde bu bence çok iyi bir fikir olmuş bu yenilik için EA’i tebrik ediyorum. Oyunu ilk defa açtığımda hemen olarak “What’s New” bölümüne girdim yenilikleri görebilmek için. Bu kısımda oyundaki yenilikler anlatılıyor.

Özellikle X-Factor bölümüne girip dinlemenizi öneririm. Daha sonra EA Sports™ Extras bölümüne giriyoruz ve burada oyunun DVD olmasının bana göre başlıca sebebi olan Player Highlights bölümü çıkıyor. Bu bölümde de t-mac, lebron, kobe, steve nash, ai, wade, dirk ve gilbert arenas’ın kariyerlerinin önemli anlarıyla ilgili görüntüler yer alıyor. T-Mac’inkine SAS maçında 35 saniyede attığı 13 sayı ile ilgili görüntüleri koymuşlar sadece ona bakabildim. Aynı zamanda EA Sports™ Extras bölümüne döndüğümüzde Mocap With Pau Gasol bölümünde yine pau gasol ile ilgili bir video bekliyor bizi.

EA yine bizi ne kadar tatmin edecek bilmem ama bu sefer baya bir değişiklik yapmış bizler için. Ben alın oynayın derim. Hoşuma gitti oyun. En azından şimdiye kadar PC’ye yapılmış en iyi NBA oyunu. Daha iyisini bulursanız haber verin. Hadi bol NBA’li günler.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Link[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://www.www.www.bilgisaymaz.net/forum.htm

NBA Live 2007 Download indir (Full, Tek Link)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FiFa 2005 Full indir!