Bilgisaymaz® Online Oyunlar,Okul,Spor,Haberler
Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol
Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Alttaki "Beğen" tuşuna basarak Facebook sayfamızı beğenirseniz sevinirim.

Forma Geldi Mahalleli Kaleme Sarıldı

YazarMesaj
tuna
Administrator
Administrator
tuna

Forma Geldi Mahalleli Kaleme Sarıldı Aost10
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1188
Rep Puanı Rep Puanı : 32
Nerden Nerden : NeReYe xD
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : YOK
Yaş Yaş : 29
Forma Geldi Mahalleli Kaleme Sarıldı Alt10

Forma Geldi Mahalleli Kaleme Sarıldı Empty
MesajKonu: Forma Geldi Mahalleli Kaleme Sarıldı   Forma Geldi Mahalleli Kaleme Sarıldı EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 5:39 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Galatasaray taraftarı Mustafa Sarı, Başkan Adnan Polat'a mektup yazarak çok sevdiği takımının formasını istedi. Mektuba cevap bir gün sonra geldi. Arda Turan imzalı formanın yanı sıra Ankaragücü ile yapılacak maçın bileti de Sarı'ya gönderildi. Ankara'nın Mamak ilçesine bağlı Saimekadın mahallesinde oturan Mustafa Sarı, olayı mahallede anlatınca tüm gençler kaleme sarıldı. Ancak, mahallesi sakinleri Mustafa Sarı kadar şanslı olamadı. Sarı'nın aynı mahallede oturan ve vatani görevini Ağrı'da yapan akrabası İbrahim Karakurt da bir mektup yazdı. Cimbom hayranı Karakurt'a ise herhangi bir cevap gelmedi. Bayram izni için geldiği Ankara'da, Mustafa Sarı'dan formayı bir günlüğüne giymek için isteyen Karakurt, hayranı olduğu takımın formasını Sarı'ya şaka yapmak için vatani görevini yaptığı Ağrı'ya götürdü. Olayı öğrenen Mustafa Sarı, formanın kendisine Adnan Polat'tan hediye olduğunu söyleyerek tekrar formasını istedi. Karakurt, asker arkadaşlarına gösterdiği Arda Turan imzalı formayı, tekrar Ankara'ya gönderdi. Ancak, yanlış adres yazımından dolayı Cimbom forması bir hafta Türkiye'nin farklı şehirlerinde dolaştı. Forma, sonunda gerçek sahibine ulaştı.

Bir kargo firmasında çalışan Mustafa Sarı, mektubu aylar önce yazdığını ancak, işlerin yoğunluğu nedeniyle Ramazan Bayramı öncesi gönderdiğini anlattı.

Sarı, "Mektubu pazartesi gönderdim cevap Salı günü geldi. Başkanımıza Ankara'da yaşadığını takımımın maçlarına gidemediğimi anlattım. Maddi durumumu iyi olmadığından formayı da alamadığımı söyledim ve Arda Turan imzalı formayı istedim. O kadar çabuk geldi ki ailecek şaşırdık. Bana formanın yanı sıra bir de Arkaragücü maçının biletini gönderdiler. Gelecek hafta sonu, çalıştığım şirket maça gitmeme izin verirse Ankaragücü- Galatasaray maçını da izlemek istiyorum." dedi.

Formayı yeni doğacak çocuğuna hediye edeceğini anlatan Sarı, "Benim mektubumdan sonra tüm mahalleli mektup yazdı. Ancak, onlara göndermediler. Arda Turan imzalı forma herkesin dikkatini çekiyor." ifadesini kullandı.

Galatasaray Başkanı Adnan Polat'a teşekkür eden Mustafa Sarı, "Takımımın her hafta aldığı galibiyetle büyük sevinç yaşıyoruz. Bayram öncesi formamı gönderen başkanımıza teşekkür ederim. " şeklinde konuştu.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://bilgisaymaz.tr.cx

Forma Geldi Mahalleli Kaleme Sarıldı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-