Bilgisaymaz® Online Oyunlar,Okul,Spor,Haberler
Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol
Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Alttaki "Beğen" tuşuna basarak Facebook sayfamızı beğenirseniz sevinirim.

"STEAUA BÜKREŞ'İ TÜRKLER ALACAK; ARACI HAGİ"

YazarMesaj
tuna
Administrator
Administrator
tuna

"STEAUA BÜKREŞ'İ TÜRKLER ALACAK; ARACI HAGİ" Aost10
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1188
Rep Puanı Rep Puanı : 32
Nerden Nerden : NeReYe xD
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : YOK
Yaş Yaş : 29
"STEAUA BÜKREŞ'İ TÜRKLER ALACAK; ARACI HAGİ" Alt10

"STEAUA BÜKREŞ'İ TÜRKLER ALACAK; ARACI HAGİ" Empty
MesajKonu: "STEAUA BÜKREŞ'İ TÜRKLER ALACAK; ARACI HAGİ"   "STEAUA BÜKREŞ'İ TÜRKLER ALACAK; ARACI HAGİ" EmptyPerş. Eyl. 24, 2009 5:38 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Prosport Gazetesi, Hagi'nin, Satılığa Çıkarılan Steaua Bükreş için İsmi Gizli Tutulan Bir Türk İşadamıyla Temasa Geçtiğini İleri Sürdü.

Kovduğu teknik direktör Cristiano Bergodi'ye taraftarın sahip çıkması, Steaua Bükreş başkanı Gigi Becali'yi kızdırdı. Takımı satılığa çıkardığını ilan eden Becali, ilk teklifi ünlü futbol yıldızı Gheorghe Hagi'ye yaptı: 'Hagi almak istiyorsa, 30 milyon euroyu getirsin. Parayı versin; takımı alsın.'

Becali'nin açık daveti kamuoyunda yankı buldu. Spor çevreleri Becali'nin bu kez ciddi olması durumunda Hagi'ye destek veriyor. Milli tenisçi İlie Nastase, Hagi'nin Steaua Bükreş'i satın alacak 'ideal isim' olduğunu söyledi. Tanınmış spor gazetesi Prosport ise ortaya ilginç bir iddia attı. Gazetede tam sayfa yer bulan haberde, Hagi'nin ismi gizli tutulan bir Türk işadamıyla temasa geçtiği ve hatta bazı girişimlerde bulunduğu ileri sürüldü. Prosport iddiayı daha da ileri götürerek, Hagi'nin kulübe teknik direktör oalrak Dan Petrescu'yu, genel menajer olarak Mihai Stoica'yı düşündüğünü yazdı.

Ancak Prosport, görüş için başvurduğu Hagi'nin bu iddiayı yalanladığını aktardı. "Böyle bir şeyi hiç duymadım. Benim şimdi Hagi Akademisi projem var. Gerçeği öğrenmek isteyen ne yaptığıma baksın, anlar." şeklinde konuşan Hagi, böyle bir konuda adının geçmesinden memnun. "Rahatsız olmuyorum, bizzat memnun oluyorum. Demek ki, insanlar beni sayıyor." diyen Hagi, 2 yıl önce Steaua'dan ayrılmadaki haklılığının bu satış süreci vesilesiyle bir kez daha anlaşıldığını ifade etti.

Gigi Becali, şubatta Steaua Bükreş'i satılığa çıkardığını ilan etmiş; İsrailli işadamı Shon Mekyten talip olmasına rağmen daha sonra takımı satmaktan vazgeçmişti. Becali cayma sebebini, 'Kulüp için ne kadar önemli olduğumu Steaua Bükreş taraftarının anlamasını istedim.' sözleriyle açıklamıştı. Becali'nin bugün 30 milyon Euro değer biçtiği kulübün aylık masrafının yaklaşık 500 bin euro olduğu belirtiliyor.

STEAUA BÜKREŞ, STEAUASPOR OLURSA…

Prosport, bir Türk işadamına satılması durumunda Steaua Bükreş'te yaşanabilecek bazı değişiklikleri yazdı. Takıma yeni ismi 'Steauaspor'un yakışacağını ifade eden gazete şu tahminlerde bulundu:

Kulüp otobüsündeki haçın yerini hilal alır

Kulüpte motivasyon için Türk lokumu ikram edilir

Stadın adı Gheorghe Hagi olarak değişir

Kulüp mutfağının baş yemeği koyun eti olur

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://bilgisaymaz.tr.cx

"STEAUA BÜKREŞ'İ TÜRKLER ALACAK; ARACI HAGİ"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CHP'nin Bayram Ziyaretinde "Mektup" Esprisi