Bilgisaymaz® Online Oyunlar,Okul,Spor,Haberler
Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol
Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol
Alttaki "Beğen" tuşuna basarak Facebook sayfamızı beğenirseniz sevinirim.

Seyrantepe 2010'da bitiyor

YazarMesaj
iceman001
Özel Üye
Özel Üye
iceman001

Seyrantepe 2010'da bitiyor Aost10
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 773
Rep Puanı Rep Puanı : 4
Nerden Nerden : osmaniye
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi : YOK
Yaş Yaş : 26
Seyrantepe 2010'da bitiyor Alt10

Seyrantepe 2010'da bitiyor Empty
MesajKonu: Seyrantepe 2010'da bitiyor   Seyrantepe 2010'da bitiyor EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 9:32 am

Galatasaray Yönetim Kurul Üyesi Işın Çelebi:''Seyrantepe Stat Projesi konusunda henüz ihale komisyonu kararı vermedi ve resmi açıklama yapmadı. İhaleyle ilgili durum somutlaşmadan konuşmak istemiyorum. Umarım bu iş biter ve önümüzdeki hafta inşaat başlar''.

Radyospor'un haberine göre; ihalenin niteliği değişti. Önceki ihaleler hasılat paylaşımı şeklindeydi. Orda yeterince olumlu sonuç alınamadı ve yöntem değiştirildi. Şimdi anahtar teslimi bir iş haline dönüştürüldü. Burada en düşük teklifi veren firmanın seçilmesi gerekiyordu TOKİ, bu şekilde bir plan yapıldı. Yeterliliği olan 11 firmaya davet gönderdiler. Beşi bu ihaleye katıldı. İkinci teklifler alındı.

En düşük fiyatı veren Varyap-Uzunlar Konsorsiyumu en yakın aday olarak gözüküyor. Ama şu anda resmi açıklama yapılmadı. İnşaatın 2010 Eylül ayında bitirilmesini amaçlıyoruz.

BEŞİKTAŞ DAHA AVANTAJLI

Derbi güzel bir maça sahne olacak. Milli takımdaki futbolcularımız çok yoruldu. Beşiktaş’ın milli takımda çok az futbolcusu var. Bizim milli takımlarda sakatlanan çok sayıda futbolcumuz oldu. Aydın, Gökhan… Biz milli takımlara oyuncu verdikçe sakat sayımız, sıkıntımız ve yorgunluğumuz artıyor. Dolayısıyla Beşiktaş daha avantajlı… ama bizim en büyük transferimiz, teknik direktörümüz Rijkaard, Neeskans ve ekibi… Galatasaray’a güveniyorum. Kazanacağımıza inanıyorum.

FEDERASYON "BÖYLE GELMİŞ BÖLYE GİDER MANTIĞINI TERKETSİN!

Milli takımımızın durumuna çok üzülüyorum. Milli takımımızın yeniden yapılandırılması gerekiyor. Futbol Federasyonu’nn başını iki elinin arasına alıp düşünmesi gerekiyor. Ciddi bir biçimde yapılandırılması gerekir. Mahmut Özgener oturup iyice düşünecek. Ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım, uluslar arası alanda ülkemin başarılarından gurur duymak istiyorum. Böyle gelmiş böyle gider anlayışından vazgeçilmesi gerekiyor. Ciddi düşünmek gerekiyor.

Seyrantepe 2010'da bitiyor
1 sayfadaki 1 sayfası